Hasteklesutfordring
Som vanlig er jeg seint ute, og handler ikke klær før jeg virkelig må. Så nå ber jeg om hjelp her, siden det har fungert så godt før.
I kveld skal jeg på foreldremøte for klassen min, og har som vanlig nesten ingen klær som passer. Jeg er for liten for fjorårets klær, og har gitt bort det meste jeg hadde før det. Her er det sommervarmt, og klærne må kunne brukes utover sommeren.
Jeg har sykkel som framkomstmiddel, og noen få timer til overs i dag, og håper å kle meg opp på denne tiden. Butikkene i sykkelavstand har merker som blant annet cream, container, kaffe, marc lauge, vernisage m. fl, (aner ikke rettskrivingen på navnene) i tillegg finnes det en Cubus og noen andre merkebutikker.
Klær må passe til 165 høy, med store pupper, smal midje, mye rumpe, hofter, lår og legger. Overarmer og knær er ikke det jeg helst viser fram.
b.m. Lett utflytende timeglassfrøken i str 42-44.
|