Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Har elevene på ungdomsskolen hos dere tilgang til kantine?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-12, 23:06   #1
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.682
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Har elevene på ungdomsskolen hos dere tilgang til kantine?

Ungdomsskolen vår har innført midt-time. 1 time fri til å spise,tilgang til leksegjøring i stillerom og andre aktiviteter. I denne timen har de adgang til kantinen på sykehjemmet som ligger tvers over parkeringsplassen.
Vi har inngått en avtale hjemme, han gjør lekser og spiser matpakke mandag til torsdag, og går i kantinen på fredag. "Heldigvis" er de en god gjeng som gjør lekser sammen i den timen.
Er det vanlig med kantine for elever på ungdomsskolen?

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no