Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Klor på hvit klut?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-22, 05:46   #1
kamp
ASD
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.934
kamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelenkamp er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Klor på hvit klut?

Enda nybegynner spørsmål:

Har ikke hatt hvite kjøkkenkluter før men fikk noen i fjor, disse er altså ikke hvite lenger. Og har egentlig ikke hvite håndklær, klær o.l. Heller..

Klor må vel til.

Men trenger 1-2-3 forklaring.

Hvor mye klor i vann?
Hvor lenge?
Om denne kluten (de) skylles veldig godt opp i vann etterpå kan de da vaskes med andre 60 graders eller alene?
Har kluter med noe hvit og noe blått på, blir det blå ødelagt?

Tja… jeg er ikke vant til klor, utenom i do

__________________
Even God was autistic, that's why the world spin
kamp er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no