Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Superbillig baderomslampe?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-14, 20:32   #1
Acsa
Audacious
 
Acsa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: The immoral high ground
Innlegg: 8.242
Blogginnlegg: 237
Acsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme omAcsa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Superbillig baderomslampe?

Etter å ha levd med en skikkelig stygg baderomslampe, fordi den tross alt virket, i fem år, så dør den såklart uker før visning. Jeg har ikke lyst til å bruke masse penger på en ny lampe, jeg vil gjerne bruke så lite som absolutt mulig.

Men baderomslamper skal jo tåle fukt, så jeg kan ikke bare slenge opp hvasomhelst. Jeg har sett på Finn, uten å få noe særlig napp. Kan noen tipse om en godkjent men skrekkelig billig lampe? Eller har en liggende i boden som de ikke har fått seg til å hive?

__________________
2001&2005
Acsa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no