Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvitt tøy ble ROSA i klorvannet?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-10, 21:50   #1
MokkMokk
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: oppi der :peker:
Innlegg: 5.001
MokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt avMokkMokk har mye å være stolt av
Standard

Hvitt tøy ble ROSA i klorvannet?

Nå skjønner jeg virkelig ingenting.

Vi kom nylig hjem fra syden, og hadde med oss hjem en del hvite plagg som er blitt gulnet der nede av uviss grunn. Mulig det er klorvannet i bassengene, siden mange av klærne ble brukt over fuktig badetøy, etc. Ikke vet jeg.

Mannen slang ihvertfall alt i maskina da vi kom hjem uten at det hjalp på flekkene. Så tenkte jeg å forsøke å bleke bort det gule da - doserte korrekt mengde klorin jmfr. bruksanvisning på flasken i en bøtte med vann og heiv klærne oppi. Voila - umiddebart blomstret det opp store, lyserosa flekker på alle plaggene, den ene t-skjorta ble rett og slett hel-rosa på et øyeblikk. WTF?! Noen som kan fortelle meg hva dette kan komme av?

MokkMokk er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no