Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Bestille fotballsko fra utlandet

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-03-09, 20:45   #1
Robyn
⭐️⭐️⭐️
 
Robyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 9.071
Blogginnlegg: 2
Robyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de fleste
Spørsmål

Bestille fotballsko fra utlandet

Eldstemann trenge nye fotballsko og jeg har funnet ut at det kan være penger å spare på å bestille på nettet.

Men har dere tips til sider (har funnet BigToe.com og nscaastore.com) å bestille fra? Han ønsker seg Adidas F50 Tunit sko med skruknotter.

Og hvordan er det med toll/moms på sko? Noen som vet hvor mye jeg må legge til for å få totalprisen? Skoene kommer på rundt $110 + 43 i shipping om jeg bestiller fra en av de ovennevnte. Her hjemme koster de samme skoene rundt 1600.

__________________
1996 & 2002
"Det har jeg aldri gjort før...
Så det tror jeg sikkert jeg kan klare..."
-Pippi
Robyn er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no