Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Spikerhjørnet

Toget står - gamle kjente treffes på ny

Spikerhjørnet Speaker's corner. Forum for lengre debattinnlegg og meninger, politikk mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-11-07, 10:36   #1
Strå
Lesende
 
Strå sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: F16
Innlegg: 11.985
Strå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt av
Standard

Toget står - gamle kjente treffes på ny

I dag står togene rundt Oslo. Noen blir sure, men de fleste tar det med et smil. Jeg var heldig og fikk plass på bussen. Den har ikke kjørt veldig langt før en velkjent skikkelse kommer på: Min gamle venninne Chris fra ungdomskolen og videregående. Vi fikk oppdateringer mye koselig snakk. Helt til busse pungterte. Igjen var jeg heldig og vi fikk de siste "sild-i-tønne"-plassene på en passerende buss.

Alt i alt syns jeg det var hyggelig å treffe gamle kjente , noe som mer enn veide opp for ståplass og lang tid for å komme meg på jobb. Men så lurer jeg på hva som er med folk som kjører bil til jobb. Der sto bussen i grøfta. Mange prøvde å haike og 20 biler kjørte rett forbi med en til to mennesker inni før en bil stoppet og tok på folk. Hallo??? Hva tror de vi står med tommelen ut for med en buss i grøfta ved siden av oss? For morro skyld?

Og så fikk jeg meg en latter av det også.

Strå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no