Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva tenker du om at regjeringen har bedt homofile om unnskyldning?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-04-22, 16:17   #1
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.871
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Hva tenker du om at regjeringen har bedt homofile om unnskyldning?

Først av alt - jeg synes selvsagt ikke måten homofile ble behandlet på var bra, men det jeg lurer på er hva dere tenker om denne typen "symbolske" unnskyldninger? Dette er jo Norge som nasjon som beklager sin adferd og det gjøres av statsministeren.

Det som jeg opplever som mest positivt er at det ikke har gått så lang tid. For eksempelvis krigsseilerne og de som fikk barn med tyskere, gikk det alt for lang tid. I det minste må denne unnskyldningen oppleves som relevant for mange.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no