Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Manglende matlyst - mattips?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-08-14, 20:48   #1
Einhyrningur
Be happy!
 
Einhyrningur sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Innlegg: 10.076
Einhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt avEinhyrningur har mye å være stolt av
Blunk

Manglende matlyst - mattips?

Jeg har ingen matlyst for tiden, kroppen er sulten, men maten sitter fast i halsen. Vekta raser nedover, så det jeg får i meg er overhode ikke nok.

Jeg har spist litt smoothie de siste dagene, men jeg burde nok ha noe mer næringsrikt enn frukt oppi. Hva er næringstett og passer i smoothie?

I tillegg hadde jeg blitt glad for tips om god, sunn og næringstett mat som kanskje passer når man ikke har matlyst. Bør være glutenfritt.

__________________
jepp, jeg mangler stor forbokstav
Einhyrningur er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no