Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Sportshjørnet

Larvik HK - de kan markedsføring

Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-12-12, 23:22   #1
Wingman
her skal det bli liv
 
Wingman sin avatar
 
Medlem siden: May 2012
Hvor: Vestfold
Innlegg: 687
Wingman er populærWingman er populærWingman er populær
Standard

Larvik HK - de kan markedsføring

Etter å ha hørt den pågående håndballkonkurransen på P4 hvor man kan vinne en drømmedag med LHK har jeg tenkt litt på hva denne premien innebærer.

Kort etter hukomelsen kan en person vinne en drømmedag med laget, trene med de, møte de, og under NM-finalen sitte på benken med de. Før en tidligere Champions League kamp tidligere i år gav de bort 2kampbilletter til de 50 første som kommenterte staus til klubb og enkeltspilleres facebook sider. Helt klart at de er suvurene på markedsføring, finnes ikke annet norsk klubblag som er like mye i rent markedsføringsmessig sett bort fra Vålerengen Fotball man kan finne i FHM, VG o.l

men jeg syns det er litt sprøtt å invitere et "forstyrrende element" til å sitte på benken under NM finalen mot Stabæk? Er de så overlegne at de ikke ser risiko. Uansett er det flott at slikt er mulig i Norge. Det hadde neppe skjedd at Manchester United ville invitert noen til å sitte på benken under en FA-cup finale mot f.eks West Ham (nå er ikke Man Utd) like suverene i sin klasse som LHK men allikevel.

Flott med idrettsstjerner som er folkelige og på landjorda!

__________________
Pappaen til kiddo født 2010.
Wingman er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no