Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Forslag til vertinnegave?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-06-09, 10:47   #1
Salt
Salt in the rainbow
 
Salt sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.064
Blogginnlegg: 112
Salt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt av
Standard

Forslag til vertinnegave?

Vi skal til svigermor i helga, og mamma og pappa skal også være med. Derfor ville de gjerne ha med en vertinnegave, men jeg vet ikke helt hva. Noen som har forslag?

Svigermor er ikke den veldig pynte-dille-typen, enda hun liker å pynte. Hun bor på en gård på Vestlandet. Hun reiser bort rett etter helgen, så blomster er også litt bortkasta.

Hva står man igjen med da?

__________________
10.09 01.13
Salt er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no