Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Oppskrifter eller inspirasjon?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-09-07, 22:43   #1
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.887
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Oppskrifter eller inspirasjon?

Når du leser kokebøker, make-up tips, mote, hvordan style bilen din, whatsoever, er du da ute etter en oppskrift eller er du ute etter inspirasjon?
Lager du den sjokoladekaka du fant i det bladet? Eller lager du noe som muligens kan ligne? Eller kanskje du lager ei bløtekake i stedet?

Selv er jeg definitivt ute etter inspirasjon, det er veldig sjeldent jeg gjør nøyaktig det som står. Hva med deg?

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no