Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Et av mine barns beste gullkorn!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-04-07, 23:46   #1
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Et av mine barns beste gullkorn!

Denne kom jeg på forleden og jeg har lyst å dele den med dere.

Eldstemann på nå åtter år straks, var med pappaen sin i byen, han var da rundt fire år. De hadde tenkt seg en tur på Makkern her i byen, pappaen står å putter penger på parkeringsautomaten, noen som blir mange penger her i. Uttalelsen fra far blir da; tror de vi driter penger her i byen..

Inn på makkern begge to og stiller seg i kø. I køen står en politidame og min sønn tripper da bort til henne og spør så pent, mens han drar litt i jakka hennes, du poltidama, driter de penger her i byen?

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no