Tråd: Nekte-liste
Vis enkelt innlegg
Gammel 11-05-08, 23:13   #90
Sokk
trøtt
 
Sokk sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 2.449
Blogginnlegg: 12
Sokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt likt
Standard

Sv: Nekte-liste

Opprinnelig lagt inn av rajraj, her.

Buer, ja! Buer er også noe av det værste jeg vet. Og tapet-border. Fysj!



Vi var på visning i et hus en gang der badet var helt nyoppusset, og det var lekkert gjort med masse rosa pyntefliser med flamingoer, og downlights i dusjen. (Det skal sies at det var utstrakt bruk av rosa i hele leiligheten, så det stod for så vidt fint i stil.) Tapetborder er ille, men pyntefliser er enda vanskeligere å få vekk.

(Vi kjøpte ikke den leiligheten.)

Ellers ser jeg heller ingen grunn til å dra inn takvifter eller langhårete vegg-til-veggtepper. Eller sånne hagedyr (selv om de vanligvis er utendørs må de nevnes i denne tråden). Rådyr og gnomer!

Sokk er ikke aktiv   Svar med sitat