Vis enkelt innlegg
Gammel 06-04-08, 20:10   #2
Koma
Lysende norsk flaskekoker
 
Koma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.627
Blogginnlegg: 66
Koma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelenKoma er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Legge inn bud først eller vente?

Opprinnelig lagt inn av Acsa, her.

Ja, hva er lurt å gjøre?

Vi har fullstendig spontant og uplanlagt vært på visning i dag og falt pladask for et hus og har tenkt å prøve å by på det i morgen.

Men hva er lurt - å by med en gang, eller å hive seg på en budrunde noen andre starter? Det var mange på visning, mange på lista.

Det er jo ikke noe i veien for å starte ballet ved å legge inn ett lavt bud.
Vi la inn bud først 200.000 under prisantydning, og ettersom det ikke kom inn flere bud så vant vi

Koma er ikke aktiv   Svar med sitat