Vis enkelt innlegg
Gammel 02-03-08, 00:43   #10
Mams
er grønn og fin.
 
Mams sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 13.045
Blogginnlegg: 8
Mams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtidMams har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: It's ok to be gay

En tragisk sak.

Mine to eldste går på skolen, og de har begge hatt en peirode hvor homo har vært et skjellsord som de kaller andre for. (samt mongis/mongo og endel annet)

Har da spurt om de vet hva det betyr, noe de gjerne ikke har gjort.
Har da hatt samtalen om at noen forelsker seg i en person av samme kjønn, og at det er helt greit. Det er en naturlig del av vårt samfunn.

Nå har jeg kanskje dratt den lengre med å fortelle at jeg synea homofile må få adoptere og forteller også hvorfor noen mener det er galt.
De har litt problemer med å forstå vorfor noen mener det er galt, men innrømmer at det nok går mye på hvordan jeg legger det frem.

__________________
Hvordan hybelkaniner formerer seg? De bestøver hverandre selvsagt.
Mams er ikke aktiv   Svar med sitat