Vis enkelt innlegg
Gammel 23-10-06, 08:30   #5
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.878
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan har dere råd til alle merkeklærne?

Opprinnelig lagt inn av Sitron, her.

Såvidt jeg kan se av hennes poster, så tar hun seg godt betalt for klærne hun selger. Jeg tror dine synske evner fremdeles trenger litt utvikling,

Ja, det hørtes ut som om du tenkte på Angelique. Selv om du ikke gjorde det kan det kanskje være greit å ta det ad notam at folk tror at det var henne du mente? Kanskje ikke så morsomt for Angelique å lese det, da?

Jeg ser heller ikke noe galt i å kjøpe klær, finne ut at de ikke passer og sende de "videre" (Fretex, selge, gi bort til venner). Men jeg kjøper mye klær på nett og postordre. + at jeg aldri prøver klær i butikken (Jeg handler alltid med barna og det å løpe naken rundt i buttikken etter en 2 åring er ikke så fristende.)

Jeg har nesten ingen moteklær, men jeg har mine ting jeg bruker penger på. Er veldig glad i å lage kort osv og der bare flyyyyr pengene ut vinduet. Tidligere brukte jeg masse penger på bøker. Kunne ikke gå innom en bokhandel uten å kjøpe noe.

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell

Sist redigert av him : 23-10-06 kl 08:35. Årsak: åringer -> åring
him er ikke aktiv   Svar med sitat