Vis enkelt innlegg
Gammel 13-11-07, 06:44   #33
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Anbefales! Jane Eyre (BBC 2006)

Opprinnelig lagt inn av Mathias sin mamma, her.

Jeg syns den var bra.
Har forresten akkurat kjøpt The Charles Dickens Collection fra BBC og gleder meg villt til å begynne på den.
Bleak House som gikk ved juletider i fjor var bare herlig (den må dog kjøpes separat)!!! :mer glad i Dickens enn Brontè og ihvertfall Austen:

Dickens fra BBC er herlig. Enten på tv eller som radiodrama, men å lese Dickens fikser jeg ikke. Det er trått det.

Jeg liker Brontè og Austen, men synes jo ikke Adrian Mole tok helt feil når han plasserte dem i "romantic fiction" seksjonen på biblioteket.

Det er vel den serien som begynner på NRK mandag.

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat