Vis enkelt innlegg
Gammel 07-11-07, 15:37   #2
Elin
Bør lage seg en tittel selv
 
Elin sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 6.489
Elin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de flesteElin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Når gir dere rød prikk, og hva skal til?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Dessuten tillegger jeg ikke mennesker på nett egenskaper utifra prikkene de sender.

Ok. Da er vi forskjellige. Jeg vet at jeg aldri vil ta et menneske seriøst som uttrykker seg usaklig med personhets fremfor konstruktiv kritikk. Ikke her og ikke i RL.
Hadde en gal nabo en gang. Hun sa "jævla fitte" til alle hun ikke likte. Høyt og tydelig. Kroppsspråket hennes var helt i samsvar med det hun sa. Hun var altså slik. Jeg hadde ikke sansen for henne.

__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
Elin er ikke aktiv   Svar med sitat