Sv: Bukse til middag
Opprinnelig lagt inn av My, her.
Jeg er også veldig glad i brogues til penbukser, særlig nå som jeg endelig har funnet det perfekte paret (for meg). Brukes hver dag som innesko på jobb for tiden, også til jeans.
Av bukser er jeg glad i InWear sine. Har en skikkelig vid derfra, som nok er en utgått modell, som jeg bare har brukt til veldig fint. Ellers er jeg glad i den fra Lindex som heter Lykke. Den har rette, litt vide ben. Den bruker jeg til alt. Den har skikkelig høyt liv da, så du må like det. FiveUnits har også mange fine bukser ser det ut til, og har hørt mange liker dem godt, men jeg har ikke prøvd dem selv. Smalere bukser har jeg ikke noen tips til, personlig liker jeg best vide til penbruk.
Kan oppdatere med at jeg nå har prøvd flere fra FiveUnits, da jeg var innom en butikk med godt utvalg i dette merket, og mange på halv pris. Endte opp med å kjøpe en i modellen "Dena", med vide, rette ben. Satt veldig fint på meg i alle fall (perfekt lengde ), og det gjorde de andre modellene også. Det stod mellom denne og den modellen som heter "Malou", som er romslig med legg øverst, og smal med brett nederst. Mulig den også blir min på et tidspunkt.
__________________
µ 05 07 07
Sist redigert av My : 03-02-23 kl 14:33.
|