Vis enkelt innlegg
Gammel 14-12-22, 13:15   #1
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.065
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Juletråden 2022

Gaver har jeg rimelig bra kontroll på hva jeg skal gi, eller har kjøpt

Det er nevø og niese på hh 13 og 11 som gjenstår, men hun får nok noe rituals-greier samt lipgloss som er gjennomsiktig (for det er det eneste ønsket jeg har fått, lipgloss altså)

Han, aner jeg ikke, så derved står han i fare for å få en genser i år også, men jeg skal forsøke å lirke noe ønske utav dem på et vis.
I tillegg er det noen litt mer perifære unger/ungdommer på listen, og noen tanter og sånn, men det faller vel på plass det også. jeg får ta meg et raid på senteret på lørdag mens ungene er på kino med besteforeldrene.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat