Vis enkelt innlegg
Gammel 13-03-22, 10:45   #1
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.681
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Utdrikningslag for voksne

Skal i utdrikningslag, 12 voksne damer. Det er så koselig, to voksne som gifter seg etter 30 år som samboere.
Vi skal ha hesteskyss, pizzakokk og overnatte på en gammel støl som er modernisert. Koseklær, bål og bobler. De fleste av oss har kjent hverandre siden videregående, og det blir gøy å treffes gjen. Noen sees ofte, andre sjeldnere.
Men har dere forslag til enkel underholdning? Ett eller annet ala 71 gr eller kompani lauritsen aktivitet? Vi trenger litt puls og litt action, men må være enkelt å gjennomføre uten for mye utstyr.

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat