Vis enkelt innlegg
Gammel 07-01-22, 16:45   #4
gnuri
Fru Jacobsen
 
gnuri sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.999
gnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt avgnuri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråden #10

Opprinnelig lagt inn av Nenne, her.


Det skjønner jeg godt. Jeg håper du greier å bli litt sint i stedet og sette ned foten. Det er fint å kunne stille opp for ungene selv om de er voksne, men det bør IKKE være en selvfølge og det skal i hvert fall komme i følge av blide miner og takknemlighet.

Jeg ble lynings, og enden på visa var at jeg ikke ble med og kjørte, og jeg var såpass muggen at hun fant ut at hun heller skulle ta toget i stedet for å låne bilen. Men det er så vondt at det må bli sånn, og at hun ikke evner å be om unnskyldning.

gnuri er ikke aktiv