Vis enkelt innlegg
Gammel 12-07-21, 10:32   #654
Lyppa
Bør lage seg en tittel selv
 
Lyppa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 5.001
Lyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smartLyppa imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Såpekassetråden #3

Opprinnelig lagt inn av Lorien, her.

Ja. Husker den forrige katta mi regelrett brøt seg inn på rommet til eldste og brukte senga hans som dass, selv med flere rene kattedoer rundt i huset og masse utetid. Da ble det kort prosess og takk og farvel, gitt.


Det gjorde vår katt hver gang han ble plaget med urinstein. Egentlig et lurt tegn for å få komme seg til veterinæren, men unektelig ikke noe særlig med kattetiss i sønnens seng og i hundesenga.

Lyppa er ikke aktiv