Vis enkelt innlegg
Gammel 28-06-21, 16:18   #1
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.956
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Er det snilt eller en fornærmelse å klippe naboens gress?

Eiendommene her har gress på utsiden av gjerdet som er kommunal eiendom, kommunen klipper det ikke, og det er vanlig at man klipper gresset utenfor egen eiendom.

Klippet gresset og var så godt i gang at jeg klippet på begge sider av innkjørslen, godt innpå hos naboen. Kidsa ble helt sjokkert - du gjorde ikke det!? Nå kommer de til å tenke at du ikke er fornøyd med klippingen deres!!

Tenkte ikke så langt, jeg.

Er det snilt eller kan det feiloppfattes?

(Jeg KAN gå bort og forklare, men regner med at teens’a da farer opp igjen, og sier at jeg gjør det verre).

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat