Vis enkelt innlegg
Gammel 28-01-20, 10:59   #9
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kjøkkeninnredning på bad?

Vi har Ikea kjøkkeninnredning på badet, både underskap og overskap, i tillegg til et høyskap. Har heldekkende servant fra en annen leverandør over.

Dette har fungert helt fint i de snart 9 årene vi har hatt det, ikke antydning til at det har tatt skade av fukt fra dusj osv.

Vi har også Ikea kjøkkeninnredning på vaskerommet, hvor det både dusjes, tørkes klær, tørketromles og vaskes. Ikke noe problem der heller. Benkeplaten har fått en ørliten sprekk ved vasken, men som sagt, snart 9 år gammelt.

Kjøkkeninnredningen vår fra Kvik derimot, som har stått på kjøkkenet, den er stygg, og jeg angrer dypt og inderlig på valget, vi burde definitivt gått for Ikea der også.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat