Vis enkelt innlegg
Gammel 21-12-19, 20:26   #543
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.347
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Juletråden 2019

Stor til Cumulus! Og stor klem til alle andre som også kjenner på julestress.

Jeg begynner å lande litt. Jeg, som alltid er tidlig ute med gavene, har vært rekord sen i år. Men i dag gjorde jeg et res i byen, og jeg tror jeg er i havn nå.
Fremdeles må jeg bake sirupsnipper (deigen er laget, men energien i kveld tilsier at det blir søndag før den blir bakt ut. )
Rundstykker (Nennes såklart) bakes på mandag, så de er ferske til lillejulaftens kveldsmat og julaftens frokost.
Guttungen er bedre, sylta forkjølt, men bedre.
Juletreet er i alle fall pyntet. Jeg må bare pakke inn alle gaver, men det koser jeg meg egentlig med. Sen kveld når alle er i seng, film på tv og pakkebonanza.

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat