Vis enkelt innlegg
Gammel 13-08-19, 09:20   #10
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Tips til romjulstur/nyttårsaften i by med barn

Opprinnelig lagt inn av -ea-, her.

Hvis dere er ute-mennesker, så tipser jeg om Tromsø og feiring oppå fjellheisen. Det pleier å være mange, mange mennesker som feirer der oppe, spesielt etter at sherpatrappa ble bygget. Man kan ta heisen eller gå trappa. Sist nyttårsaften så det ut som en buktende, lysende orm av folk ned trappa etter at fyrverkeriet var ferdig.
https://fjellheisen.no/restaurant/jul-og-nyttar/
https://www.facebook.com/Fjellfyrverkeriet

Hvis dere vil holde dere nede i byen, så er det fin utsikt til fjellfyrverkeriet og årstallene som skifter, fra nesten overalt.
https://www.visittromso.no/no

Takk for tips!

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat