Vis enkelt innlegg
Gammel 12-10-06, 11:24   #6
malena
 
malena sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.843
malena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Ansettelse og graviditet

Opprinnelig lagt inn av Myrsnipa, her.

Du har lov til å spørre, men man er ikke pliktig å svare. Dessuten har ikke arbeidsgiver lov til å ta hensyn til slike opplysninger uansett. Det gjelder religiøs overbevisning og etnisitet også.

Det er sånn det er, ja. Ok. Problemstillingen er jo der uansett. Hvis man velger å ikke svare kan det jo lett tolkes dithen at ja, det skal du ikke se bort i fra... Og hvordan kan man vite hva arbeidsgiver har tatt i betraktning når han velger en bort og ansetter noen andre?

__________________
Gutta 2003 og 2005
malena er ikke aktiv   Svar med sitat