Vis enkelt innlegg
Gammel 27-07-07, 10:49   #8
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.061
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Harry Potter and the Deathly Hallows - diskusjon med spoilere

Jeg leste ferdig på onsdag, men har hatt litt for mye å gjøre til å skrive noe ordentlig her. Skal heller prøve å få det til nå.


Jeg likte boken, men synes den er blant de svakeste. Som flere andre synes jeg at det blir alt for mye telttur og teknikaliteter der jeg kunne ønsket meg mer mennesker.

Enig i at "team" tankegangen, som særlig har vokst frem i de siste bøkene blir sterk og god her og at det er fint at Harry ikke blir stående som den eneste redningsmannen.

Dødsscenen (Narniakopien) er god og sterk.

Personlig kunne jeg klart meg godt uten epilogen. Jeg skjønner behovet hennes for å få en ordentlig avslutning, men det ble for sukkersøtt for meg.

Blå er aktiv nå   Svar med sitat