Vis enkelt innlegg
Gammel 19-01-17, 09:57   #899
Polyanna
Yes, we can!!
 
Polyanna sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 52.182
Blogginnlegg: 199
Polyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme omPolyanna har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ting som irriterer, vol II

Opprinnelig lagt inn av star, her.

Fysj. Håper dommeren fikk tilsnakk etterpå altså.

Det er tatt opp med forbundet, ja. Det har skjedd gjennom hele vinteren, mange enkeltepisoder. Noen ganger er det uflaks og at gutta går "all in" selv, og tryner, men nå er det en som er ute med taklingspåført kragebeinsbrudd fra denne uken og en med armbrudd, også påført, fra før jul. Etter en kamp før jul havnet tre spillere på legevakten, en med armbrudd, en med hjernerystelse og en med fire sting.


Og, for å forsvare sporten: Dette er IKKE normalt! Bandy er en sport med lite skader, tross den utrolig farten de har, skarpt stål og harde skudd. Og relativt lite beskyttelse. Stort sett er det veldig fint spill, og fin oppførsel. Men de er i en alder nå der mange nok undervurderer egen styrke, noen har plutselig blitt svære slamper, andre er fortsatt små knøtt. Og mye hormoner og temperament!

__________________
Feilen med verden er at de dumme er så skråsikre på alt - og de kloke så fulle av tvil. Bertrand Russel
Polyanna er ikke aktiv