Vis enkelt innlegg
Gammel 19-09-16, 08:45   #5
Ruslebiffen
biffvase
 
Ruslebiffen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 2.855
Ruslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt likt
Standard

Sv: [Gulvmaling] Male linoleums- og vinylgulv?

Opprinnelig lagt inn av Adrienne, her.

Det går helt fint å male med gulvmaling, men du må regne med at i slitesonene vil det slites litt ned. Jeg har nemlig malt vår trappeoppgang med maling, av samme grunn som dere, og jeg har måttet flekke over en gang til i etterkant. Men det går så fort å male at det var veldig verdt det, for det ble så utrolig mye finere enn den gusjebrune fargen som var der fra før.

Så lenge jeg kan bøte på skaden med å flekkmale i etterkant så er det jo greit. Og i den største trafikksonen i gangen kan jeg kjøpe et fint gulvteppe / rye å legge. Nå ble jeg straks mer positivt innstilt igjen!

__________________
2010 2012
Ruslebiffen er ikke aktiv   Svar med sitat