Vis enkelt innlegg
Gammel 24-11-15, 23:38   #1
Pebbles
By the Sea
 
Pebbles sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 12.571
Blogginnlegg: 186
Pebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Re: Juletråden 2015

Desember er en veldig hektisk måned på jobb, så at brorparten av julegavene er kjøpt inn (har stor familie) før desember begynner, er en gave til meg selv.

Jeg både koser meg og stresser litt før jul - men stress skyldes ikke unødvendige oppgaver som laging av egen sylte og takvask - mest at det havner flere ting enn vanlig på to do-lista (få avgårde pakker til slekt innen fristen og sånn). Men det er definitivt mest kos - jeg er glad i juleforberedelsene, og det å pakke inn julegaver er noe av det morsomste jeg vet!

__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
Pebbles er ikke aktiv   Svar med sitat