Vis enkelt innlegg
Gammel 12-08-15, 13:02   #4
Bayone
snur
 
Bayone sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 5.557
Blogginnlegg: 4
Bayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt liktBayone er virkelig godt likt
Standard

Sv: Pasientreiser og overnatting

Opprinnelig lagt inn av Milfrid, her.

De er veldig gnine. Jeg fikk nettopp avslag fordi det ikke var deres problem at jeg var for slapp til å reise hjem ette undersøkelsen - de mener jeg kunne. Neste gang skal jeg få avdelingen til å skrive en konkret attest på at det ikke er greit å dra hjem når man har vært dopa ned slik jeg var.

Men det bør jo være greinskuring om du ikke rekker timen med mindre du drar kvelden før.

Det var hun på pasientreiser som mente jeg ikke rakk timen om jeg ikke reiste dagen før, men rart hun ikke nevnte overnatting da. Skal ringe dem i løpet av dagen.

__________________
2001 2004
Bayone er ikke aktiv   Svar med sitat