Vis enkelt innlegg
Gammel 10-04-15, 09:32   #48
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.955
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Droppe 17. mai?

Opprinnelig lagt inn av Chablis, her.

Nei, vi hadde nok ikke gjort det. Ikke så lenge vi har barn, hadde det bare vært oss voksne hadde jeg glatt gjort det.

Det Chablis sa. 17. mai blir det man gjør det til, man lager sine egne tradisjoner. Selvfrølgelig vil foreldrenes holdning være viktig for hva som dannes hos barna, sånn er det alltid.

Jeg opplever at det er viktig å være med klassen sin i toget. Det er også noe med at veldig mye av det som skjer i bhg/ skole har 17. mai-tilknytning. Da mener jeg det er en fin ting å også være med på 17. mai. Men dagen kan tilpasses etter egne behov. Man må ikke være med på "alt". Skjønt det sitter langt inne å ikke være med i barnetoget, den henger høyt for meg.

Syns igrunnen jul er et større herk som er mer problematisk, men jeg spiller med

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat