Vis enkelt innlegg
Gammel 30-05-07, 20:35   #3
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: "Spensel" i ryggen

Opprinnelig lagt inn av Maximillia, her.

Heter det det? Ihvertfall, når det er et sånt lite stoffstykke bak på jakker, skal ikke dette egentlig være i korsryggen, der den er mest innsvingt? Mulig at jeg har litt lang rygg, for jeg syns ofte dette havner så langt opp.
Kjøpte nettopp en jakke som sitter veldig fint, men "spenselet" er litt lenger opp enn jeg egentlig tror det skulle vært. Det ser ut som det er enkelt å sprette ut de to knappene og flytte hele greia litt ned, men plutselig ble jeg usikker om min teori om riktig plassering stemmer.

Jeg har samme problem som deg
Lang rygg, og ofte så havner knytingen/snittet for høyt opp

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat