Vis enkelt innlegg
Gammel 01-01-15, 13:39   #2
Anne C
Bør lage seg en tittel selv
 
Anne C sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 25.402
Anne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Fortell meg om filmbursdag

Jeg har ikke noe tips til film akkurat nå, men vi hadde 12 stk 2. klassegutter på filmbursdag her for snart ett år siden. De aller fleste klarte å se hele filmen. Vi hadde masse popkorn og godisposer. Jeg hadde laget kinobilletter og litt sånt i tillegg. Popcorn i skikkelige popcornposer osv.

Vi startet med å spise, åpnet opp gaver, og hadde litt "frilek" på rommet til minsten. Vi hadde også en sånn fiskedamgreie for å få tak i godis til filmen. Men disse var jo stort sett bare 7 åringer. Så satte vi i gang filmen. Forresten når jeg tenker meg om så var dette i 1. klasse, altså to år siden. Jeg hadde klarert filmen med alle foreldrene i forkant. Den vi hadde tenkt å se var det noen foreldre som ikke ville at ungen skulle se, så det ble smurfene eller noe sånt.

Uansett var dette en veldig vellykket bursdag.

Anne C er ikke aktiv   Svar med sitat