Vis enkelt innlegg
Gammel 02-09-14, 21:36   #9
GydaG
lider av tastleksi
 
GydaG sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: På landet
Innlegg: 6.102
Blogginnlegg: 44
GydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Lar kroppshåret gro

Endelig.
Etter andre tråder her har jeg jo skjønt at det er ytterst få som lar være å barbere leggene. Jeg er en sånn en, som går rundt på stranda og over alt jeg måtte ønske, uten å tenke to ganger på at jeg har hårete legger.
Jeg føler tvert i mot at jeg mangler noe de gangene jeg ikke har hatt hår på leggene, jeg vokset de en gang for et par år siden, men likte det ikke.
Og så har jeg vel barbert dem 5-10 ganger i mitt liv, og hver gang har jeg fundert på hvorfor i alle dager folk gidder å drive med sånt.

__________________
2003 2010 2012
It's not only only, but but.
We have to take in nourishment, expel waste and inhale enough oxygen to keep our cells from dying. Everything else is optional!
GydaG er ikke aktiv   Svar med sitat