Tråd: Hund?
Vis enkelt innlegg
Gammel 23-06-14, 23:30   #127
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.086
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hund?

ikke-eksisterende pelsstell på vår. Røyter jo, men det er kamuflasjefarget, rødbrunt par cm langt, og det merkes ikke helt på samme måten. Men det er. til tider mye, altså.

barnevelig, grei, tur, men kan sløve, være alene, passe størrelse og hele greia.

Lite vanlig rase, ikke ihelavlet heller.

Men vår har klare tendenser til å kunne syte. Sånn når sjefen forlater henne alene med noe så håpløst som MEG!

Vi overtok henne jo godt voksen, og hun er gammel nå

Og dyr, jeg orker ikke tenke på det engang, lukker øynene og betaler, og nekter å regne ut hvor mye det blir pr dag. Medisiner. Vi har kronisk syk bikkje. Anbefales ikke. Mat og sånn koster ikke så mye i forhold.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat