Sv: Converse og bunad. Ja? Nei?
Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.
I tillegg er det selvfølgelig det økonomiske aspektet når det kommer til sko til barn som vokser. Aldri i verden om jeg hadde spandert bunadsko på noen som brukte dem én gang. Jeg hadde heller ikke kjøpt andre sorte sko om det ikke var noe som ble brukt ellers.
Ikke jeg heller - få sko som funker til det meste er mantraet her når det gjelder føtter som vokser i ett sett.
Bunad og Converse til en tenåring som ikke skal gå langt, er vel mer et spørsmål om casual vs pent enn et praktisk syn på barneføtter og pris/komfort, dog.
Jeg så på fottøyet til alle i bunad i håp om å se de fine, nye bunadsstøvlene som jeg selv ønsker meg - men alle hadde småsko. Noen som har gått til anskaffelse av slike og er fornøyd?
__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -
|