Vis enkelt innlegg
Gammel 28-02-13, 21:51   #596
D'Arcy
Snikende Ullteppe
 
D'Arcy sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 3.798
D'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelenD'Arcy er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Skolevesker til 11000

Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.

Vinterjakka brukes fra november (omtrentlig) til uti mars engang, og storesøs sin brukes i 5-6 sesonger (2-3 av henne selv, så til mellomsøs, så niesa mi), så jeg synes det er velanvendte penger. Jeg kunne sikkert kjøpt Stormberg, men jeg er ikke kjent med dunjakken til det merket og prismessig sett kommer det ca på det samme.

Hvis min kunne brukt klær på dette viset (eller hadde søsken som kunne arvet) så hadde det klart vært en annen sak. Men min sliter klær på en sånn måte at han burde hatt rustning. Så det er uaktuelt å betale 1.600,- for en jakke.

__________________
Gutt 03
D'Arcy er ikke aktiv   Svar med sitat