Vis enkelt innlegg
Gammel 22-12-12, 23:00   #1
Acino
passe nerd
 
Acino sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2010
Innlegg: 5.569
Acino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelenAcino er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Mandel i riskremen, premie

Reagerte også på mandel i barnehagen; mest pga det med å sette nøtter i halsen og dernest det med allergi - har dessverre erfaring med eget barn som ved uhell fikk tak i nøtter her hjemme, hadde ikke smakt nøtter/mandler før, han fikk anafylaktisk sjokk. Jeg spurte barnehagen om hvordan de gjordet det mot jul angående nøtter osv og da svarte de at "nei, selvsagt hadde de aldri mandel i grøten der uansett".

Uansett, vi brukte mandel i grøten før og da var premien gjerne en marsipangris. Men hva med en sånn Freia appelsin-sjokolade? Eller en kindereggnisse? Eller ett sånt gigantisk kinderegg? Likte det med flaxlodd veldig godt også.

__________________
4 barn i hjertet, 2 av de her med oss: gutt og jente 2010
Acino er ikke aktiv   Svar med sitat