Hæppi-go-lucky med bil nedover Europa ...
Vi har leid feriehus i Danmark i en uke sammen med gode venner, og etter det har vi fint lite planer.
Vi har nesten to uker til før vi må være i Oslo (mannen skal jobbe), og har vurdert både korte flyreiser og hva har du, før vi vel egentlig endte opp på at vi rett og slett tar bilen og kjører litt sydover.
Feriehuset er i Grenå (Djursland), om det har noe å si.
Hverken mannen eller jeg har vært i Nederland, Belgia eller Sveits, så de står på ønskelisten. Mannen drømmer om belgisk sjokolade i Belgia (og jeg lurer på om vi må ha større kjølebag). 
Vi har stort telt, så vi regner med å campe en del og litt hotell av og til for avvekslingen (eller om det blir drittvær). Planen er egentlig bare å dra dit solen skinner, men det kan jo være alt eller ingenting.
Tips til steder å besøke mottaes med takk. Vil helst ikke bruke alt for mye tid i bilen, men en transportetappe eller to går finfint!
__________________
“Though she be but little, she is fierce!”
- Shakespeare
|