Vis enkelt innlegg
Gammel 05-06-12, 19:47   #2
Erica
Hekta
 
Erica sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Indre Østlandet
Innlegg: 7.949
Erica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de flesteErica er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva gjør du med håret ditt, og hva er ditt beste hårtips?

Jeg har helt likt hår som HI beskriver. Tynt, særs glatt og egentlig vanskelig å få fint. Jeg har funnet en frisør som får til en klipp som er sånn noenlunde ok. (halvlangt, litt oppklippet, og med lugg).
Jeg bruker en skikkelig shampo fra frisør som gir volum. Sebastian light er jeg fornøyd med feks. Jeg vasker håret ca annenhver dag, og bruker saltvann i håret før jeg føner det. Det gir mye mindre glatt hår, og et hår som faktisk lar seg føne litt volum i. Bruker rullebørste for å føne volum inn i håret.

__________________
95, 99, 04
Erica er ikke aktiv   Svar med sitat