Vis enkelt innlegg
Gammel 16-03-12, 11:29   #5
DM
Live and let live
 
DM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 19.119
Blogginnlegg: 86
DM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme omDM har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan style seg slik?

De har jo sånn gloss-greier til å ha i håret, men glansvask får også håret til å skinne veldig fint, og man risikerer ikke at det blir for tungt og fett, slik det kan bli av for mye gloss. Jeg synes glossen er vanskelig å vurdere mengden på.

Ellers, så blir vel kanskje håret slik etterhvert om man krøller helt fra toppen av også? Når det er langt, så faller det jo litt ned pga tyngden, gjør det ikke? Men det høres jo ut som en god plan å begynne å krølle der du vil, og så ha litt sånn løftende kliss under håret oppe.

__________________
Poden des. 01, Admini jan. 07 og Admikra feb.14.
-Det du tror, avgjør hva du ser.
DM er ikke aktiv   Svar med sitat