Vis enkelt innlegg
Gammel 14-12-11, 10:03   #11
Fakse
Nysgjerrig
 
Fakse sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: i Midnattsollandet
Innlegg: 3.449
Fakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt likt
Standard

Sv: Når pynter dere juletreet?

Opprinnelig lagt inn av Husfruen, her.

For meg er det i ventetiden at treet er finest. Ja, det er jo fint i jula også. Men jeg vil jo ha kosen med det litt mer enn en uke. Derfor pyntes treet til 1.søndag i advent.

Jeg håper du har kunstig tre eller er veldig flink med vanning. Det gjelder forsåvidt alle som pynter tidlig eller lar treet stå lenge. Tørre juletrær er ekstremt brannfarlige. Man rekker ikke si brannslokkingsapparat, langt mindre hente ett før det er overtent.


(Kilde: youtube.com)

Fakse er ikke aktiv   Svar med sitat