Vis enkelt innlegg
Gammel 03-12-11, 08:58   #1
Krem
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.837
Krem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt likt
Standard

Spiselige gaver - korthjelp

Det var litt vanskelig å finne en god overskrift her, så den blie litt rar.

Uansett. Jeg har tenkt å blande sammen de tørre ingrediensene til knekkebrød, og gi bort i julegaver i år. På kortet må det liksom stå hvordan man lager de ferdige. Ettersom jeg har en grusom håndskrift, må jeg bruke datamaskinens hjelp, så da kunne jeg tenkt meg at det sto på en litt morsom/annerledes/uventet måte, men så slutter kreativiteten min.

Her er oppskriften:

Rør sammen blandingen og la den hvile i 10 minutter så fiberhusken får svelle. Smør utover bakepapir på to plater og stek i 10 minutter før du ruter opp med pizzahjul. Stek begge platene samtidig i varmluft 160g 50-60 min. La platene bytte plass to ganger underveis, og snu dem med forsiden inn. Om du ikke har varmluftsovn øk temperaturen til 180 og stek et brett av gangen.

Krem er ikke aktiv   Svar med sitat