Vis enkelt innlegg
Gammel 03-08-11, 15:25   #12
Blåklokke
Leser FP
 
Blåklokke sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Sunnmøre
Innlegg: 1.020
Blåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smartBlåklokke imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Tips for å få solgt barneklær på finn.no?

Jeg har akkurat sendt 3 sekker med flott tøy til Fretex så jeg har ikke dårlig samvittighet for å være gnien...

Men har en del merkeklær som jeg gjerne skulle solgt for som sagt å kunne finansiere nødvendige klær/utstyr som de trenger fremover nå (type goretexsko, vinterdresser, ullklær, vinterposer til vogn ect.) Har en del som kan gå i arv men noe er utslitt eller det passer ikke med den størrelsen barna er i nå og da blir det en stor utgift. Selv om det er tidkrevende så har jeg ikke så mye valg i og med vi har valgt at jeg skal være hjemme noen mnd uten lønn fremover. Med fem barn sier det seg selv at vi må spare inn der vi kan.

Har solgt klær i mange år på finn så er ikke akkurat nybegynner men har ikke hatt tid til det i det siste og nå som jeg skal prøve igjen ville jeg ha noen gode råd og det har jeg fått.

Tusen takk

__________________
2000, 2002, 2003, 2009, 2010, 2012, 2013...
Blåklokke er ikke aktiv   Svar med sitat