Vis enkelt innlegg
Gammel 02-08-11, 21:55   #11
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.854
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Gjenganger: Madrass for vond rygg

Opprinnelig lagt inn av LilleT, her.

Takk for tips, trøtt. Jeg hadde tempur på hjemlån i en måned for bortimot 15 år siden. Den var ikke spesielt god for ryggen min da, og jeg kjøpte den ikke. Men ting kan ha endret seg nå, selvsagt. Jeg er helt avhengig av å bruke pute fra tempur.

Jeg hadde også tempur på hjemlån for en del år siden og det var absolutt ikke noe for meg bestemte jeg meg for. For snart et år siden bestemte vi oss likevel for å prøve siden ryggen svikter helt og det er noe helt annet enn det jeg husker.

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat