Vis enkelt innlegg
Gammel 02-10-06, 15:12   #103
Ru
Protonterapeut
 
Ru sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Hundremeterskogen
Innlegg: 31.411
Blogginnlegg: 936
Ru har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme omRu har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Modding av skrivefeil

Opprinnelig lagt inn av Tinetoff, her.

Jeg er lei av dysleksiargumentet. Det må være lov å flagge at på dette forumet er man opptatt av godt språk og god rettskrivning, uten at det blir oppfattet som et korstog mot dyslektikerne. Dysleksi utelukker på ingen måte god språksans og innsats for å få språket best mulig. Det ville det være en fornærmelse mot dyslektikerne å påstå.

Nå skal jeg heise dysleksiflagget mitt litt her kjenner jeg ...
Jeg synes det er for enkelt å skylde på dysleksi, enkelt og greit.
Jeg har det selv, og bruker det aldri som et argument - ihvertfall ikke for å unnskylde meg selv. Jeg vil jo aldri bli flinkere til å skrive rett om ikke noen hjelper meg litt på veien!
Det er jo nettopp fordi jeg VIL lære at jeg sier at det er helt greit for meg at man påpeker skrivefeilene mine.
(Og da mener jeg ikke slike feil som for eksempel: ikek, jge, sudje, ipse og andre hurtigfeil. )

__________________
“Though she be but little, she is fierce!”
- Shakespeare
Ru er ikke aktiv   Svar med sitat